top of page
firat-hali-yikama-antalya.jpg
Logo-01.jpg

Firmamız 2009 yılında 100 m2'lik bir tesiste hizmet vermeye başlamıştır. Kurucumuz Naciye Fırat sektörümüzün ihtiyaç durumu olduğunu görmüş ve AR-GE çalışmaları yaparak sektöre ciddi ekipman yatırımı yapmıştır.

İşletme sahibimiz Naciye Fırat aynı zamanda sektörümüzün APHYD (Antalya Profesyonel Halı Yıkamacıları Derneği) kurucularındandır.

Fırat Halı Yıkama, Antalya'da halı yıkama sektörüne farklı bir bakış açısı ile yaklaşmış,halı yıkama hizmet kriterlerini oldukça aşmış,firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık bir bilince ulaşmıştır. Nitelikli hizmet için teknolojiyi ve hijyen öğelerini yakından takip etmekteyiz.

Fırat Halı Yıkama olarak bu özelliğimiz bizi kısa sürede sektörün enlerinden biri haline getirmiştir.

AR-GE çalışmalarına çok büyük önem veriyoruz. Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup,kusursuz hizmet anlayışıyla,sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır. Rakipleriyle sürekli takip ve destek içinde olan firmamız bu yönüyle de sektörde kalitenin artmasını sağlamıştır.

Eğitimli bir kadro tarafından kurulan firmamız aynı zamanda eğitim düzeyi yüksek insan ilişkilerine önem veren güleryüzlü profesyonel bir kadroya sahiptir.

Kısacası; Daha ne olsun demiyoruz '' Daha ne olabilir ? '' sorusunun cevabı için çalışıyoruz.

Fırat Halı Yıkama

Hakkımızda

ASKIDA HALI & YORGAN

Sosyal Yardımlaşma Projemiz

Evinizde ihtiyaç fazlası halı ve yorganlarınızı ihtiyaç sahiplerine teslim ediyoruz. 
Yıkama ve servisi Fırat Halı Yıkama olarak üstleniyoruz.
2016 Yılında başlatmış olduğumuz projeye ciddi bir talep var ve gün geçtikçe talep artıyor.
Bu projemizde ihtiyaç sahiplerine sizde destek olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Askıda-01.jpg
bottom of page